Svendborg SommerRevy – Rottefælden

Spillested

Svendborg Teater
Ramsherred 4, 5700 Svendborg

Billetkontor

Tlf. 5757 5700
Email: billet@svendborgsommerrevy.dk

Produktion

Det’ Revy Aps
CVR 42576557

Herluf Trolles Vej 17
5700 Svendborg

Tlf. 2085 8477
Email: mail@detrevy.dk

Bankoplysninger

Fynske Bank
Reg. 6857
Konto 000 112 0036

Administration

Mikkel Schrøder

Mikkel Schrøder

Direktør, producent & Partner
mikkel@detrevy.dk

Christine Astrid

Christine Astrid

Kunstnerisk leder & Partner
christine@detrevy.dk

Christine Astrid

Jens Lorentzen

Kommerciel chef & Partner
jens@detrevy.dk

Christine Astrid

Susanne Borgkilde

Billet- & Kundeservice
susanne@detrevy.dk

Mikkel Schrøder

Luise Enevold

Produktion / P.A. for Mikkel Schrøder
luise@detrevy.dk

Christine Astrid

Pia Mortensen

Bogholderi & regnskab
faktura@detrevy.dk

Christine Astrid

Tine Lehrmann

Digital ekspert & konsulent
webmaster@detrevy.dk

BILLETTER

Bestil online her

KONTAKT

Billetkontor tlf. 57 57 57 00
Mandag - Torsdag kl. 10.00 - 14.00
Email: billet@svendborgsommerrevy.dk

Tilmeld dig nyhedsbrev